ДП «Антонов» відновить виробництво «Русланів»

2 роки тому Газета Гостомеля 0

До кінця поточного 2019 року розпочнеться будівництво нового літака АН-124 «Руслан». При цьому, не будуть застосовуватися деталі вироблені на підприємствах Російської Федерації.

Про це повідомив в ефірі одного з телеканалів, перший заступник генерального директора концерну “Укроборонпром” Сергій Омельченко.

“Ми активно співпрацюємо в цьому напрямі з декількома міжнародними компаніями, що виробляють авіаційну техніку. Вже зараз ми на завершальній стадії повної переробки всієї електронної складової цього транспортного літака. І сподіваємося, що вона буде остаточно прийнята інженерною та конструкторською групою “Антонова”, щоб в цьому році розпочати складання першого літака”, – зазначив Омельченко.

При цьому, підкреслив він, збірка буде здійснюватися без використання російських комплектуючих.

Як відомо, АН-124 «Руслан» є одним з найпотужніших транспортних літаків у світі. Його потужності дозволяють перевозити багатотонні вантажі між континентами.

У липні минулого року повідомлялося, що державне підприємство “Антонов” і підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall, підписали договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків “Ан”. Згідно з документом, американська компанія купуватиме і постачатиме для “Антонова” широку номенклатуру комплектуючих виробів для серійного літаків і забезпечуватиме їх постпродажну підтримку.