Суд у справі Юрія Прилипка: громада категорично проти відсторонення селищного голови

2 роки тому Газета Гостомеля 0

21 вересня в Голосіївському районному суді міста Києва слухалося клопотання слідчого поліції стосовно відсторонення Юрія Прилипка з посади Гостомельського селищного голови. Таке клопотання виніс слідчий Голосіївського НП ГУНП у місті Києві Євген Бишевич в рамках кримінальної справи порушеної стосовно виконаних ремонтних робіт вулиць та тротуарів Гостомеля.

Саме судове засідання тривало три хвилини і подальший розгляд було перенесено на середу, 26 вересня. Причиною такого рішення суду стала неявка в судове засідання одного з адвокатів Юрія Прилипка через хворобу.

В цей час перед будівлею Голосіївського суду зібралися представники громади Гостомеля. Люди категорично висловлювалися проти відсторонення Юрія Прилипка з посади. У своїх виступах громадяни наголошували, що з приходом до керівництва владою селища Юрія Прилипка почалися зміни в бік розвитку. З’явилися нові об’єкти інфраструктури, ремонтуються дороги, будуються дитячі садочки. Тому, не можна позбавляти можливості голову селища працювати на благо громади й надалі.

Також, до суду прибули представники очолюваної Олексієм Табачуком «Спілки ветеранів АТО Гостомеля». Це виглядало щонайменше дивно, бо саме в цей час на гостомельському кладовищі відбувалися заходи з вшанування пам’яті загиблого чотири роки тому на війні почесного громадянина Гостомеля Олександра Старова. І Олексій Табачук (який сам у соціальних мережах закликав прийти і вшанувати пам’ять полеглого бійця), раптово змінив свою думку і вирішив прибути до суду щоби виступити за відсторонення Юрія Прилипка, тобто замість поминального заходу взяв участь у коньюктурній акції політичного характеру.