Чергова сорок друга сесія селищної ради Гостомеля

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Засідання чергової сорок другої сесії Гостомельської селищної ради відбулося 16 серпня. Головував на сесії селищний голова Юрій Прилипко.

На початку депутати заслухали голову Гостомельської ТВК Миколу Манька. Він виступив з інформацією про результати позачергових виборів на окрузі номер 19. Далі селищний голова вручив посвідчення та привітав обраного на цих довиборах депутата Євгена Писанку.

Потім з інформацією виступив генеральний директор Гостомельського АТП Олег Сотніков. Він відповів на ряд питань стосовно роботи ряду маршрутів автобусного сполучення. Стосовно зупинок, О. Сотніков наголосив, що очолюване ним автопідприємство готове на співпрацю щодо визначення та облаштування зручних для громадян місць зупинок.

Наступним в порядку денному було питання тарифів на електроенергію для житлових будинків Військового містечка селища. Проблеми виникли у зв’язку з неврегулюваністю дій енергопостачальника та КП «УЖКГ «Гостомель». Юрій Прилипко наголосив, що потрібно з залученням мешканців будинку, розібратися у питання. Люди мають платити за електрику по затвердженому тарифу без будь-яких переплат.

Затвердженні зміни до бюджету на поточний рік. Згідно перерозподілу коштів збільшені видатку на облаштування нових тротуарів на вулицях селища та завершення робіт по побутовій каналізації (вул. Пушкіна).

Також, на сесії були розглянуті земельні питання. Під час обговорення виник резонанс щодо земельної ділянки по вулиці Кулішова. Протистояння виникло між вірними різних православних церков. Одні з них, прийшли на засідання підтримати отримання земельної ділянки для користування церквою (нині церковна громада орендує землю терміном на сорок дев’ять років). Проте, інші віруючі категорично не сприйняли постановку питання, коли земельна ділянка для потреб релігійної громади чомусь виділяється на прізвище нинішнього священнослужителя храму. В кінцевому результаті не вистачило одного депутатського голосу для позитивного голосування про виділення ділянки у користування.