Представники Агенції розвитку Гостомеля вивчали досвід МПП «Рада»

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Агенція розвитку Гостомеля продовжує активно працювати на впровадженням сортування та подальшої переробки побутових відходів. Нині за ініціативи та сприяння АРГ на території встановлено двадцять контейнерів з роздільного сортування сміття.

Цими днями представники Агенції взяли участь в екскурсії на МПП «Рада» – підприємство, що вже не перший рік займається переробкою відходів.

Під час екскурсії присутні оглянули машини по утилізації сміття, коротко ознайомилися з технологічним процес. Представники «Ради» розповіли про свій досвід роботи (підприємству двадцять п’ять років), про своє бачення подальшого розвитку підприємства.

Представники Агенції розвитку лишилися задоволеними з побаченого. Приємного, що у нашому регіоні працює підприємство з сучасними технологіями переробки відходів.

Процес розподільного сортування в Україні розпочався не так давно. В Гостомелі вже є напрацювання, зокрема по встановлення баків сортування. Тому, триває набуття подальшого досвіду та доручення до питання роздільного сортування усіх мешканців селища.