Стосовно останніх подій на Гостомельському шосе

3 роки тому Газета Гостомеля 0

Останніми днями дуже багато інформації стосовно подій на в’їзді до селища Гостомель по вулиці Гостомельське шосе. Нижче наводимо матеріали, які свідчать, що події цих днів не більш як закономірний розвиток ситуації, яка бере початок дуже давно.

Ще 14 років тому, у 2004 році Гостомельською селищною радою за головування тодішнього селищного голови Валерія Пивоварова було прийнято рішення про передачу земельної ділянки Першотравневого лісництва Київської ЛНДС до земель запасу Гостомельської селищної ради. Далі ця ділянка була передана у приватну власність.

Згідно рішення селищної ради за головування Анатолія Кириченка від 29 січня 2015 року було схвалене рішення про коригування детального плану забудови території житлових кварталів з розташуванням об’єктів громадського призначення в районі вулиць Козацька, Патріотів, Соборна, провулку Соборного, вул. Гостомельське шосе та Ковельська в селищі міського типу Гостомель. Дозвіл на виготовлення коригування детального плану території селище Гостомель, з наступним оголошенням процедури громадських слухань, врахуванням пропозицій громадськості, проведенням обговорення відкоригованого плану ДЗТ та прийняттям відповідного рішення сесією, відбулося згідно вимог законодавства України.

Тобто, згідно документації, яка дійсна на цей час, територія перебуває у приватній власності. За усі зелені насадження сплачена відновлювана вартість у повному обсязі.

Також, згідно затвердженого на сесії селищної ради Генерального плану селища Гостомель ця територія значиться у приватній власності.

Тому, не варто вдаватися до різного роду інсинуацій. Будівництво торгівельного центру, про яке оголошено на цій земельній ділянці, є законним.

Основні лісові ресурси Гостомеля лишаться недоторканими, як це і вказано згідно їх призначення.

Будь-які спроби збурити ситуацію навколо земельної ділянки на Гостомельському шосе, є не більш ніж провокативними і не мають жодної перспективи. Гостомель матиме і об’єкти інфраструктури, і лісові зони, як це і передбачено його Генеральним планом. Дотримуємося закону. Ліс у передбачених Генпланом 90 гектарах буде збережено.