Гостомельські діти повернулися з відпочинку на морі

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Напевно це єдиний випадок в України коли мер своїм коштом щороку організовує поїздки дітей на відпочинок. Як вже повідомлялося, цьогорічні випускники гостомельськіх шкіл номер 13 та номер 14 відпочивали на морі тиждень з 16 по 22 липня за сприяння гостомельського селищного голови Юрія Прилипка.
І ось вони повернулися з Очакова.

«Чомусь все хороше дуже швидко закінчується, як от незабутня подорож до Очакова. З 16 по 22 липня ми відпочивали на базі відпочинку “Ольвія”. Сонце, море, пляж, відвідування аквапарку, дискотеки, кіно, море вражень і гарного настрою, ми зміцніли, здружилися й сповнені планів на майбутнє, пишаємося що проживаємо в такому чудовому містечку, де здійснюються мрії, коли відчуваєш себе в єдиній родині, назва котрій Гостомель…»

Це лише один відгук про мандрівку. Усі школярі приємно вражені відпочинком. По суті це останній подарунок перед дорослим життям. І він запам’ятається на все життя.

Діти та їх батьки дуже дякують Юрію Прилипку, який переймається відпочинком дітей не шкодуючи власного часу. Він, в свою чергу запевнив, що така традиція, започаткована ним багато років тому, буде продовжуватись.