Любов до музики зібрала представників різних поколінь

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Близько 50-и аматорів музики з різних регіонів Київщини зустрілися в БК «Чотири леви» вчора. Незабутня подія, що поєднала музикантів на одній сцені й в одному залі стала справжнім святом душі. Дехто з них не бачився по 20-30 років, тож емоції й зворушливі слова заполонили будинок культури, а також акорди й мелодії, які раніше зігрівали серця, були хітами свого часу. На музичний вогник завітав і селищний голова Юрій Прилипко де зустрів свою однокласницю, з котрою не бачився 30 років! «Подібні заходи будемо продовжувати, треба щоб люди збиралися частіше, спілкувалися й мали задоволення від музики й мистецтва, в Гостомелі для цього є всі умови»…— сказав під час зустрічі Юрій Прилипко.

Нагадаємо, що саме за сприяння Юрія Ілліча, ще задовго до того, як він став селищним головою, відремонтовано БК «Чотири леви». Приємно, що незважаючи на важкі часи, будинок культури не тільки зберігся, а й отримав друге народження й сучасне обладнання для культурно-мистецьких заходів. Приємно, що сьогодні тут збережено й музичні інструменти колишнього духового оркестру, якими ще й досі користуються музиканти. Символічно, що в Гостомелі викладає уроки духової музики в ЦТДЮІ найстаріший педагог України, якому 94 роки, Леонід Антонович Мальчевський, а БК «Чотири леви», який очолює Леонід Драп, теж музикант за покликанням, зібрав музикантів різних поколінь, зробивши своєрідний пролог до нових зустрічей.

Організатори дякують за активну підготовку заходу та участь у ньому  гостомельських музикантів:  Тараса Мовчуна, Володимира Кравченка, Віталію Лопугу.