Представники SKL International побували в Гостомелі

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Свій візит гості розпочали з відвідин ЦНАПу, котрий представив його очільник Олексій Литвин. Далі в актовій залі відбулася розмова з консультантом компанії SKL International Андресом Хедлундом та першим заступником селищного голови Василем Саєнком, керуючим справами виконкому Світланою Чечко, заступником керівника Агенції розвитку Гостомеля Ростиславом Скуратівським. У ході зустрічі було обговорено питання, що стосуються децентралізації влади в Україні, й проблем створення Гостомельської ОТГ, також проектів, успішно впроваджених у Швеції стосовно впровадження альтернативних видів енергії, комфортного, екологічного й самодостатнього життя громадян в шведських містах. За перспективу впровадження подібних проектів в Гостомелі йшла мова під час зустрічі.

SKL International, компанія, котра взяла участь у створенні ЦНАПу в Гостомелі, була заснована як дочірня компанія SALAR у відповідь на великий попит на міжнародному рівні у практичних прикладах шведської моделі місцевого самоврядування. SKL International підтримує розвиток систем місцевого самоврядування у країнах, що розвиваються, та країнах перехідного періоду.

Сильною стороною SKL International є знання шведського винятково децентралізованого державного сектору, а також величезний досвід проведення децентралізації у різних країнах і контекстах. SKL International будує свою допомогу на глибокому розумінні потенціалу для розвитку, і завжди адаптує свої зусилля до місцевого контексту.

Проекти SKL International, як правило, пов’язані з реформами децентралізації і часто реалізуються в країнах, які здійснюють різного роду трансформації. Організація набула широкого міжнародного досвіду в таких сферах, як місцева демократія і врядування; місцевий і регіональний розвиток; політики децентралізації; підтримка асоціацій місцевого самоврядування; послуги і тренінги з питань європейської інтеграції, а також розбудова спроможностей, пов’язаних з усіма згаданими сферами.