У тринадцятій школі задзвонив останній дзвоник

2 роки тому Газета Гостомеля 0

У школі, котра входить до 100  найкращих навчальних закладів України, пройшло свято Останнього дзвоника, що завершило сторінку святкувань у навчальних закладах Гостомеля. Як завжди, на подвір’ї в цей день була урочиста лінійка, святково одягнуті учні, багато квітів, і багато школярів у вишиванках. Усі чекають випускників, які цього дня усі разом виходять на шкільне подвір’я зі школи, котра 11 років була їх другим домом. Директор ЗШ №13 Володимир Захлюпаний вітає всіх учнів і присутніх з цією подією, й вручає найкращим учням відзнаки й нагороди, а їх чимало. Спочатку вітає п’ятеро переможців на обласних конкурсах та олімпіадах з різних предметів, вручаючи премії від селищного голови Юрія Прилипка, колективу склозаводу. Далі відзнак значно більшає, віншують переможців інтелектуальних змагань різних рівнів.
Згодом слово беруть випускники, й не можуть стримати сліз, вручаючи директорові коровай, потім лунає шкільний вальс, учні запрошують до танцю вчителів. Також для усіх присутніх був подарунок від шкільного колективу «Хвиля танцю» (художній керівник Ірина Соболь), танцюристи котрого є переможцями на всеукраїнських конкурсах.
Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували її вихованцям багато перемог на Олімпі знань і спорту. Зі святом вас, шановні випускники! Попереду нові університети, а також канікули.

 

ВАЛЕНТИН СОБЧУК