В гостомельських школах пролунав останній дзвоник

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Він традиційно проходить в останню п’ятницю весни – 25 травня. В цей день сотні українських випускників попрощаються із шкільним життям та стануть абітурієнтами. Для випускників останній дзвінок 2018 – це важливий день, адже це символічне прощання зі школою та вчителями, які були поруч всі ці 11 років. У 2018 році в Україні налічується 185 508 українських випускників. У Гостомелі свято Останнього дзвоника відбулося в ЗШ №14, та дитячих садочках, в ЗШ №13 святкування перенесли на кінець травня.

Селищний голова Юрій Прилипко привітав усіх випускників Гостомеля, побувавши в ЗШ №14 сказав, що свято Останнього дзвоника залишилося з ним на все життя. «Сьогодні ви вирушаєте в нове доросле життя, де на вас чекають нові досягнення та успіхи, але не забувайте своїх учителів, пороги рідної школи та друзів, вірю, що ви в подальшому примножите здобутки Гостомеля. Мої вітання, подяка батькам, педагогам Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у світлий завтрашній день.

 

Дуже зворушливим був виступ директора школи Тамари Саблук: «Свято Останнього дзвоника завжди хвилює це і радість і сум, бо учителям хочеться, щоб їх вихованці завжди залишалися дітьми, адже важко забути кожного з вас, перші уроки й подолання перших труднощів разом. Підкорюйте нові вершини у житті, але не забувайте  школи і здобутих знань…».
Після привітального слова селищний голова вручив кращим учням відзнаки і премії.

Валентин Собчук