В Гостомелі відбулося чергове засідання сесії селищної ради

2 роки тому Газета Гостомеля 0

На початку засідання розглянули звернення прокуратури і позбавили депутатського мандату Наталію Черінську.

Далі розглядалися та були проголосовані питання підвищення посадових окладів посадовим особам селищної ради (на підставі змін до законодавства), надання матеріальної допомоги мешканцям селища, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

У блоці питань врегулювання земельних відносин, що розглядалися на засіданні комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури від 17 травня, більшість питань стосувалися дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення ділянок під гаражі, погодження меж земельних ділянок згідно заяв та звернень громадян. Розглянуто також питання на поділ земельної ділянки комунальної власності ТОВ «Югаз». Депутати заслухали представника компанії стосовно виконання договірних зобов’язань. Як з’ясувалося, компанія тривалий час надає благодійну допомогу селищу, виділяючи кошти на проведення святкувань, оздоровлення дітей облаштувала два сквери, передає селищу приміщення для нової поліклініки та взяло зобов’язання виділити чотири квартири для медичних працівників Гостомеля.

Також, було заслухано звернення стосовно будівництва нової школи. Враховуючи факт, що кількість учнів в Гостомелі неухильно зростає і школи селища поступово стають перевантаженими.