Важливість місцевих ініціатив

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Цього року весна прийшла запізно але стрімко. І вже за місяць спостерігаємо, що навіть яблуні зацвіли. На початку потепління сталося лихо на озері, яке знаходиться по вулиці Озерна. Територіально біля БВК 85 і перебуває в акті постійного користування колонії. Дамба з часом замулена не витримала напору стихії і була нею знищена. Вода з озера пішла в річку Рокач і далі й далі. Кожного дня через відсутність дамби води в озері ставало все менше. Адміністрація колонії не маючи фінансування на такі проблеми веде листування з вищим керівництвом, щодо будівництва нової дамби чи реконструкції цієї. Веде перемовини з керівництвом селища з цього питання. Та селищна рада не взмозі направити кошти на усунення даної проблеми, через те, що дамба відноситься до озера, яке в акті постійного користування колонії.

Поки дві структури не можуть оперативно прореагувати і відновити дамбу мешканці вулиць поряд об‘єдналися і почали укріплювати дамбу власноруч. Чоловіки, які риболовлять на озері не змогли залишитись осторонь і почали власними руками та мішками з піском укріплювати дамбу. Організувалися і деякі вже привозять важке будівельне сміття, яке допомагає воду тримати в озері. Вже два рази збиралися і разом працювали. Серед найактивніших – Храновський І., Вовна В., Чечко Л., Лапинін Ю., Онопрієнко С., Лапинін О., Онопрієнко М., Онопрієнко С., Дворник Н., Лола Н., Гусачов А., Кисіль Є. Та інші гостомельчани.

Це наші з вами сусіди, які взяли на себе відповідальність допомогти озеру і його мешканцям. Які показують гідний приклад власної участі в житті рідного селища.

            30