Територіальна громада Гостомеля, вийшовши зі складу Ірпеня, зможе отримувати значно більше грошей до бюджету селища

3 роки тому Газета Гостомеля 0

Про це повідомляється в сюжеті програми “За київським часом” на телеканалі “Центральний Канал”, яка вийшла в ефір 8 лютого 2018 року.

“На сесії Гостомельської селищної ради було проголошено рішення про звернення до сусідніх сіл і селищ та про об’єднання в Гостомельську об’єднану селищну громаду. Гостомель, прийнявши рішення про Гостомельську ОТГ, подав пакет документів до Київської обласної адміністрації.

КОДА, перевіривши фінансову перспективу Гостомельської об’єднаної територіальної громади, подала документи в Кабінет міністрів”, – виклав хронологію подій заступник голови Агенції розвитку Гостомеля Ростислав Скуратівський.

За інформацією журналістів “За київським часом”, на території Гостомеля знаходиться безліч виробничих підприємств, за рахунок яких поповнюється бюджет Ірпеня, але в Гостомель повертається лише декілька відсотків надходжень.

“Можливості нашої громади, після об’єднання можуть складати від 200 до 400 млн. гривен. Це податкові надходження до місцевого бюджету, який буде спрямований на розвиток і поліпшення інфраструктури. На жаль, за минулий рік ми отримали з майже 70 млн. податкових надходжень до ірпінського бюджету цільового зворотнього фінансування аж 1 мільйон. Як ми можемо розвиватися?”, – зазначив радник Гостомельского селищного.голови Олександр Коваленко.

За словами жителів Гостомеля, які дали короткі інтерв’ю журналістам програми “За київським часом”, вони також вважають, що відділення від Ірпеня забезпечить їх селищу гідний розвиток.

 

Як зазначили автори сюжету, керуючі міськради Ірпеня не знайшли часу, щоб дати журналістам коментар з цього питання. Жителі Ірпеня про цю ситуацію нічого не чули. Жителі Гостомеля “налагоджені рішуче і чекають виборів”.

“Позиція Гостомельской громади тверда і зрозуміла. Жителі Гостомеля відстоюватимуть свою позицію до останнього”,- такими словами завершив сій коментар стосовно ситуації, яка сьогодні склалася Ростислав Скуратівський.