Гостомель нас прийняв гостинно

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Завдяки Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку найпотужніша інвестиційна кампанія у переробній будівельній галузі «Слобожанська будівельна кераміка» «поселилася» на теренах Київщини. Тож, не випадково, ми побачили представника цієї організації, виконавчого директора Равіля Інилєєва на Гостомельському бізнес-форумі, який відбувся на початку грудня.
Довідка. Акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка» (СБК) – українська компанія з іноземними інвестиціями – є найбільшим виробником стінових керамічних матеріалів, лідером своєї галузі. Компанія працює на ринку будівельної кераміки України з 1997 року.

У структуру компанії СБК входять підприємства з виробництва лицьової керамічної цегли «СБК-Ромни» (м. Ромни, Сумська обл.) та з виробництва керамічних блоків і рядової цегли «СБК-Озера» (с. Озера, Київська обл.), Цей населений пункт входить до Гостомельської об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні компанія СБК займає 40% українського ринку лицьової керамічної цегли й 12% цегляного ринку України за обсягами продажів.

– Я особисто працюю у такій потужній та відомій компанії близько року, – розповів у розмові з кореспондентом інформаційного агентства «Пульс» Равіль Інилієєв. – Тож у деякій мірі був позитивно вражений проблемами, які порушувалися на форумі, гостинністю господарів та організацією проведення самого заходу. Це перший такий бізнес-форум, у якому наша організація взяла активну участь. Тож наше співробітництво за формулою: бізнес – влада – громада, надалі, сподіваюся, продовжуватиметься.