У Гостомелі презентували новий набір пляшок для лікувальної води

5 років тому Газета Гостомеля 0

“Моршинська” – природний «діамант» українських Карпат, улюблена вода українців, Новий дизайн пляшок для розливу цієї лікувальної води презентували й в Гостомелі, і на Львівщині.

Природа створила еталон вмісту, люди приєдналися до створення ідеальної форми, і в результаті синергії отримали преміальний продукт найвищої якості. За виготовлення пляшок нового дизайну відповідає склозавод Ветропак в Гостомелі. “Моршинська Преміум” доступна у трьох розмірах: 0,33, 0,5 та 0,75 літри. Виразні елегантні лінії та видовжене горло, що плавно переходить в корпус, створюють абсолютно гармонійний зовнішній вигляд безкольорової скляної пляшки. Вона доповнена зеленими або червоними гвинтовими кришечками, котрі демонструють відповідність газованій та негазованій воді. Крім того, додатковою прикрасою слугують елегантно-стримані прозорі етикетки.

Спеціально до запуску нової преміальної пляшки “Моршинська” ініціювала еко-премію, призвану об’єднати зусилля активних українців для розвитку еко-напрямку в Україні. Маючи на меті надихати людей до свідомого та здорового способу життя, в премії взяли участь виробники екологічної продукції, еко-блогери, громадські діячі та багато інших.