За сприяння Надії Дудник в Гостомелі святкували Водохреще

5 років тому Газета Гостомеля 0

За ініціативи та підтримки депутата Гостомельської селищної ради Надії Дудник відбувся найбільший захід в Гостомелі за усю історію святкування свята Водохреща. До селищного озера прибули місцеві мешканці, гості з навколишніх міст і сіл, бійці дислокованої в Гостомелі частини Національної Гвардії України.
Селищний голова Юрій Прилипко відкриваючи захід зазначив: «Дорогі друзі! Прийміть мої найщиріші вітання зі святом Хрещення Господа нашого Ісуса Христа! Дякую усім, хто долучився до сьогоднішніх святкувань на селищному озері особливо організаторам святкувань. Окремо хочу подякувати бійцям Нацгвардії, які своїм особистим прикладом показали, як мають тримати бойовий гарт тіла та духу наші захисники. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою. Нехай Господь допомагає нам кожен день протягом усього року!»
Службу Божу відправив настоятель Свято-Покровського храму. Петро. Усі бажаючи окуналися в крижану купіль. Людей було так багато, що час від часу до йордані виникали черги.
З нагоди свята частували смачною кашею, юшкою, чаєм та кавою. Гарні українські традиції продовжують жити.