Відбулося засідання чергової сесії селищної ради

2 роки тому Газета Гостомеля 0

18 січня відбулося засідання чергової тридцять третьої сесії Гостомельської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Прилипка.
Депутати схвалили звіт про виконання бюджету селища за минулий 2017 рік. Далі, було схвалено рішення про «Цільову програму Громадський бюджет в Гостомелі». Відтепер кожен мешканець може подати свій проект для потреб селища і за результатами голосування буде визначені ті проекти, які отримають бюджетне фінансування. Депутати схвалили це рішення одноголосно.
Далі були проголосовані житлові та земельні питання.
Начільник відділу містобудування та архітектури Володимир Єрмолаєв проінформував про час здачі до експлуатації дитячого садка по вулиці Остромирській. За його словами, відкриття дитсадка відбудеться в червні-липні поточного року.
Також, наприкінці засідання заслухали інформацію стосовно ситуації з хімскладом колишнього СТОВ «Бучанське». Як відомо, в Інтернеті та на ряді телеканалів з’явилися повідомлення, що залишки складу, які містять отруйні речовини, використовувалися на підсипку фундаменту будови дитсадка на Остромирській. Начальник відділу держархбудконтролю поінформувала, що викликані на будівництво фахівці не підтвердили факту наявності на будівництві дитячого садка отруйних речовин. Підстав для паніки немає.