Юрій Прилипко: нам потрібна публічна дискусія про стратегічний план перспективного розвитку Гостомельської ОТГ

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Про що я можу в першу чергу думати в перші дні року, який настав? Про те, що ми переживаємо непрості часи, які попри все, дають старт до початку кардинального оновлення нашого способу мислення та життя. Саме такі складні часи, як показує історична практика, і кладуть початок  реальних позитивних змін. Це як у прислів’ї, що ясний світанок настає після найтемнішого часу ночі.
Доля розпорядилися нам жити на такій прекрасній частинці нашої великої України, як Гостомель. У нас вигідне географічне розсташування, є працюючи об’єкти промисловості та транспорту, родюча земля.
Проте, рівень життя ще далекий від очікуваного. Звичайно, в новорічні свята люди вірять в дива. Але усі «дива» на цьому світі, не що інше, як результат тривалої та важкої робити. Саме в складних пошуках можна знайти бажаний результат.
Тому звертаючись до усіх, хочу сказати: ми зобов’язані покладатися лише на наявні у нас сили, підтримку може отримати виключно той, хто сумлінно працює, і вже має непогані результати своєї праці.
Зі своєю командою починаючи з 2015 року, веду роботу над оновленням Гостомеля. Ми разом зробили вже досить багато, і зробимо ще більше для нашої малої батьківщині.
Я готовий до діалогу з усіма, хто має свої бачення та плани подальшого розвитку Гостомеля та сіл і селищ, що увійшли до новостворенної ОТГ з центром у Гостомелі. Нам потрібна публічна дискусія про стратегічний план розвитку Гостомельської ОТГ. Долучайтесь до роботи, і ми, спільними зусиллями, зможемо зробити Гостомельськую об’єднану територіальну громаду зразковим прикладом для інших громад усієї нашої країни.
Вдача приходить лише до тих, хто наполегливо працює. Віримо в наші знання та сили. І ми обов’язково досягнемо в нашому житті поставленних цілей!
Юрій Прилипко, Гостомельський селищний голова.