Високооплачувана робота у Гостомелі

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Якщо людина має професійно-технічну або вищу освіту, їй значно легше реалізувати себе в житті, знайти роботу по душі. Не треба забувати й про те, що більше шансів на працевлаштування мають саме висококваліфіковані робітники, спеціалісти, а також ті, що володіють не однією, а декількома професіями.

Саме тому Ірпінський міський центр зайнятості приділяє особливу увагу професійній підготовці, перепідготовці, підвищенню кваліфікації зареєстрованих безробітних. Одним із видів підвищення кваліфікації є стажування безпосередньо на робочих місцях, розповіли «Газеті Гостомеля» в установі.

У цьому напрямку Ірпінський міський центр зайнятості успішно працює не лише з підприємствами, а й з приватними підприємцями територіальної громади. Зокрема, чимало зусиль зосереджують на тому, щоб забезпечити відповідність професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи тій сфері діяльності, яка притаманна підприємствам, організаціям та установам нашого регіону. Тому на стажування направляються ті безробітні, які мають професійну освіту, але потребують набуття практичного досвіду, вдосконалення знань, умінь, навичок після деякої перерви у трудовій діяльності.

Одним із таких прикладів співпраці з роботодавцями є акціонерне товариство Гостомельський «Ветропак». На підприємстві безробітні пройшли стажування за основними робітничими професіями, так, протягом 2015-2017 років після проходження підвищення кваліфікації 18 осіб успішно працевлаштовані. Тісна співпраця з даним підприємством продовжується.

Довідково: АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» – один з найбільших виробників скляної тари в Україні. Історія заводу починається з 1912 року, з 2006 – належить до європейської групи компаній Vetropack. Гостомельський склозавод став восьмим у групі, інші заводи розташовані на території Швейцарії, Австрії, Чехії, Словаччини та Хорватії.

Три печі (виробництва Techglass і Horn) і вісім машинних ліній забезпечують продуктивність 840 тонн скломаси на добу (з них 220 тонн – біле скло, 240 – коричневе та 380 – зелене).

На технологічних лініях встановлені автомати контролю DHG виробництва Emhart Powers; Multi 3, MCAL, CO, TTL, M1 виробництва MSC & SGCC. Продукція АТ «Ветропак Гостомельський Склозавод» відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2000, також вводиться стандарт HASSP. Освоєно технології press and blow (PB), blow-blow (BB) і narrow neck press and blow (NNPB). Зелене, оливкова, коричневе та прозоре скло для вина, шампанського, горілки та коньяків, пива, мінеральної води та ін.

Основні партнери – всесвітньо відомі компанії InBev, Carlsberg, SABMiller, Heineken, Оболонь, Nemiroff, Хортиця, Олімп, Coca-Cola, Henkell, SPI та інші.