Жителі Гостомеля вимагають побудувати транспортну розв’язку

3 роки тому Газета Гостомеля 0

В районі контрольного пункту (КП) “Пуща-Водиця” на перетині Гостомельського шосе, Великої Окружної та вул. Міський слід побудувати багаторівневу розв’язку. Також потрібно розширення Гостомельського шосе з двох смуг до чотирьох. Цього вимагають жителі Гостомеля, столиці та інших прилеглих до траси населених пунктів.

“Гостомельське шосе істотно завантажено, особливо в години пік. У той же час, його ширина (всього по одній смузі в кожному напрямку) призводить до необхідності виконання маневрів обгону. В результаті помилок водіїв на цьому шосе майже щодня відбуваються серйозні ДТП, часто в формі лобових зіткнень, що призводить до значних травм і смертельних випадків (причому страждають також невинні люди, які рухалися в своїй смузі). Крім того, з навколишнього лісу періодично вибігають дикі тварини, що також призводить до ДТП “, – написав автор петиції Костянтин Морозов.

На підставі цього він просить розширити Гостомельське шосе з двох до чотирьох смуг з установкою відбійника на розділовій смузі, а також відбійників і заборів з боків дороги. “Крім того, в районі КП Пуща-Водиця (перетин Гостомельського шосе, Великої Окружної дороги і вул. Городській) слід зробити багаторівневу розв’язку”, – сказано в петиції.

Той же автор 8 грудня зареєстрував на сайті Київради ще одну петицію з вимогою встановити відбійники на трасах з інтенсивним рухом. Зокрема, йдеться про вулиці Теліги, Гетьмана, проспектах Харківському, Лобановського, Правди, Броварському, Повітрофлотському, а також частково на вулицях Гречко, Щусєва, Луговий, Заболотного, Протасовому Яру та ін.