В Ірпені перенесли сесію злякавшись гніву гостомельської громади

4 роки тому Газета Гостомеля 0

21 грудня в Ірпені раптово перенесли засідання чергової сесії міської ради. Найбільш резонансним питанням черги денної було під номером 4. (Про об’єднання територіальних громад Ірпеня та Гостомеля).
Тобто, в міській раді Ірпеня комусь до голови прийшла думка, що Гостомель має назавжди лишатися з Ірпенем. Мабуть, дуже не хочеться полишати «ласі шматки» у вигляді працюючих підприємств та дорогої гостомельської землі.  І ось витягли на світ Божий пропозиції позаторішньої давнини.
Як тільки стало відомо про такі пропозиції від ірпінської влади, селищний голова Юрій Прилипко офіційно звернувся до Ірпінської міської ради з проханням не розглядати питання про «об’єднання Ірпеня та Гостомеля». В своєму листі, Юрій Прилипко нагадав, що ще в квітні 2015 року, громадою ухвалено рішення про створення територіальної громади з центром у Гостомелі.
За два з половиною роки вже фактично створена Гостомельська ОТГ, до якої на добровільній згоді мешканців, увійшли смт. Гостомель, селища Мостища та Мощун, села Горенка та Озера. Тобто, фактично вже створена територіальна громада. Залишилося закінчити процес де-юре: провести вибори в ОТГ.
З приводу часу виборів тривалий час йдуть консультації в Центральній виборчій комісії. Питання затримки виникли у зв’язку з визначенням територіальних меж, бо населені пункти Гостомельської ОТГ розташовувалися на трьох адміністративних одиницях Київської області: Ірпінська міська рада, Києво-Святошинський та Бородянський райони.
Та головним є саме прагнення людей: мешкати саме в Гостомельській громаді. Як тільки стала відома «ініціатива» Ірпінської влади виникла хвиля обурених голосів з Гостомеля. Люди, які вже зачекалися проголошення виборів, обурювалися не стримуючи емоцій. Вони були готові приїхати зранку, 21 грудня під Ірпінську міську раду для протестів з приводу такої «самодіяльності» чиновників з Ірпеня та спроб принизити їхне волевиявлення.
Це й стало причиною такого швидкого перенесення сесії на більш пізній час – 28 грудня. Люди сподіваються, що це скандальне питання буде знято з розгляду сесії і до нього не буду повертатися. В іншому випадку люди застосують  активні форми протесту. Волю гостомельчан не вдасться зламати нікому!