15 грудня – День чаю

2 роки тому Газета Гостомеля 0

«Міжнародний день чаю» порівняно молоде свято.

Ідея відзначати «День чаю» літала в повітрі багато років, але лише після обговорення на всесвітніх громадських форумах (англ. World Social Forum) в індійському Мумбаї і бразильському Порту-Алегрі (в особі Центру Освіти та Спілкування (англ. Centre for Education and Communication)), в 2004 і 2005 році відповідно, дата 15 грудня стала називатися «Міжнародний день чаю».

Метою проведення «Міжнародного дня чаю» було заявлено привернення уваги суспільства і політиків до проблем продажу чаю, положенню працівників чайних виробництв, складнощам, що виникають в невеликих виробників в боротьбі з великими корпораціями, а також популяризація цього напою у світі. Мабуть, тому, що цілі свята несуть значну соціальну і економічну складову, дата пала на 15 грудня, що прозоро вказує, що чайна галузь змушена боротися з безліччю проблем, які потрібно вирішувати зараз, щоб це не призвело до подій, аналогічних тим, що відбулися 16 грудня 1773. Також 15 грудня була прийнята «Світова Декларація Прав працівників чайної індустрії».

Чай Lipton виготовляється у Гостомелі. Запашний та смачний, який зігріває та надихає у будь-яку погоду. Lipton — чай №1 у світі. Основу чайного бізнесу Unilever було закладено в 1971 році, коли концерн придбав компанію Lipton International, створену в кінці XIX століття. Сьогодні Lipton – всесвітній лідер серед чайних брендів: його п’ють у більш ніж 150 країнах. Ключовий фактор у зміцненні передових позицій Lipton – висока якість і увага до змін у смаках споживачів. Lipton Yellow Label Tea: багаті традиції та півторастолітній досвід створення чудового чаю Lipton стали надійною основою для нашого інноваційного розвитку. Тепер новий купаж Lipton Yellow Label Tea містить чай, виготовлений за новаторською технологією. Нинішній підхід дозволяє отримувати натуральний сік зі свіжого чайного листя, щоб згодом перед традиційним висушуванням знову додати його до чайних листочків високої якості. Спеціалісти Lipton уважно слідкують за кожною стадією створення чаю – від народження чайного листочка до купажування, щоб ви могли сповна насолодитися насиченим смаком і багатим ароматом вашого улюбленого Lipton Yellow Label Tea.