Запрошуємо всіх на бізнес-форум

4 роки тому Газета Гостомеля 0

1 лютого у Гостомелі під патронатом селищного голови Юрія Прилипка відбудеться  бізнес-форум. Це, без сумніву, головна бізнес-подія року для місцевих власників великого, середнього та малого бізнесу, управлінців, маркетологів, PR-менеджерів та підприємців. У форумі візьмуть участь і виступлять із своїми пропозиціями про економічні перспективи та ефективні можливості розвитку Гостомельської об’єднаної територіальної громади столичні науковці, представники таких масштабних організацій як Гостомельський склозавод Ветропак, ДП «Антонов», чайної фабрики «Ліптон», інших великих підприємств, які знаходяться на території селища. На форумі своїми думками також поділяться представники Міністерства регіонального розвитку України та інших відомств. З учасниками поділяться поглядом на ефективний розвиток бізнесу кращі спеціалісти країни.

 

Головна мета форуму: побудувати ефективний, комунікаційний, предметний діалог та обговорити стратегічний економічний розвиток Гостомельської об’єднаної територіальної громади.

 

Ти знайдеш близько півтисячі нових партнерів для розвитку свого власного бізнесу. Наш форум — майданчик для активного спілкування. Знайомся та обмінюйся досвідом. Тут зароджуються міцні ділові зв’язки і формується нове бізнес-співтовариство Гостомеля. Стань його частиною. Чекаємо ваших пропозицій та ефективних міркувань на порталі «Газета Гостомеля».