День місцевого самоврядування відзначили у Гостомелі

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Гостомель відзначив День місцевого самоврядування. Увечері, зала культурно-оздоровчого комплексу була заповнена людьми. Нині час нового творення гостомельської громади, яка бере свій початок з 1494 року – часу отримання Гостомелем Магдебурзького права.

Селищний голова Юрій Прилипко привітав присутніх працівників апарату селищної ради, депутатів, усіх хто приймає участь у реалізації місцевого самоврядування сьогодні чи приймав раніше.

«Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Місцеве самоврядування — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах депутатів місцевої ради, голів квартальних комітетів та ін. Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади. Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму», – зазначив Гостомельський селищний голова.

Відзнаки за сумлінну роботу на користь громади отримали працівники апарату ради, також ті, хто працював у раді раніше. Творчий колектив «Криниця», танцювальний колектив «Хвиля танцю», вокалісти Назарій Яремчук, Дмитро Кравчук, і юна гостомельська зірка Анастасія Кібзун.