Юрій Прилипко взяв участь у Міжнародному саміті мерів

4 роки тому Газета Гостомеля 0

Селищний голова Гостомеля взяв участь у Міжнародному саміті мерів, який проводив роботу 28-29 листопада в Києві. На представницькій зустрічі йшла мова про впровадження новітніх інновацій в країні в процесі децентралізації в державі.

Платформа Міжнародний саміт мерів (IMS) з’явилася в 2016 році, для співпраці між головами місцевого самоврядування та фахівцями різних сфер розвитку. На цьогорічній в зустрічі взяли участь більше ста очільників міст, а також гості з країн Європи, Канади та Ізраїлю.

29 листопада на саміти виступив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він зокрема зазначив, ключовим показником роботи мерів має стати комфортне життя для мешканців, – «Ніхто в Україні не дасть знищити місцевого самоврядування, ніхто не зупинить процесів децентралізації. Але міста повинні бути ефективними»,- зазначив керівник Уряду.

Під час спілкування в рамках саміту, Володимир Гройсман виділив кілька хвилин для спілкування з Юрієм Прилипком. В розмові з Прем’єр-міністром Юрій Прилипко попрохав приділити максимум уваги Гостомельській громаді, з тим, щоби питання формування території та проведення виборів до ОТГ було вирішено найближчим часом.