Гостомельська громада бере участь у проекті телеканалу «1+1»

4 роки тому Газета Гостомеля 0

Гостомельська громада візьме участь у Проекті створеному  «1+1 Продакшн», і буде реалізовуватися  спільно з програмою DOBRE-USAID, яка підтримує розвиток об’єднаних громад в Україні, а також американським фондом WNISEF.

Керівник жанрового напрямку іміджевих проектів «1+1 Продакшн» Алла Стащенко повідомила, що «Процес децентралізації, який набирає обертів у нашій країні, дає величезні можливості для поліпшення життя простих українців в маленьких містечках і селах. На жаль, поки не всі це розуміють. Наш проект про те, як можна ефективно використовувати нові можливості. Він допоможе людям усвідомити, що реформа децентралізації – це не просто можливість самостійно вирішувати, на що витрачати бюджет, а й унікальний шанс для ініціативних людей поліпшити життя у своїй країні, місті чи селі. Ми спробуємо донести кожному українцю, що добробут всієї країни починається з активної позиції та використання тих можливостей, який є вже сьогодні».

А Гостомель потрапив у цей проект завдяки флешмобу, коли мешканці вийшли на прибирання території лісу під майбутній парк. Також, активна громада домоглася  переведення ділянок лісу в категорію земель рекреації, що робить можливим створення на 2 гектарах землі паркової зони.

Це характерний приклад, коли мешканці населеного пункту, дбають про те, щоби їхнє місто було найкращим, і подають приклад для інших.