Правоохоронці Ірпінського регіону пройшли курси підвищення кваліфікації

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Крім розширення професійної компетентності поліцейських указаної категорії, під час навчання, визначався їх рівень психологічної готовності до подальшої служби.

Кожна держава і кожне суспільство керується Законами, які гарантують права і свободи громадян. На сторожі цих прав і свобод стоять органи влади, у першу чергу Національна поліція України. Саме поліцейські щодня знаходяться на передньому краї боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку. Тому, саме вони мають чітко усвідомлювати ключові ризики, що можуть виникати під час взаємодії зі злочинцями.

Задля розширення професійної компетентності поліцейських сектору реагування патрульної поліції Ірпінського регіону на базі ТЦ ГУНП проходили короткострокові курси підвищення кваліфікації. Крім розширення професійної компетентності поліцейських указаної категорії, під час навчання, визначався їх рівень психологічної готовності до подальшої служби.

За допомогою уключеного спостереження за поліцейськими, проведення як індивідуальних так і групових бесід з’ясовано мотивацію до навчання та роботи, активність, відкритість, рівень комунікабельності, стресостійкості, витривалості та здатність до адаптування поліціантів. Також за необхідності їм надавалась психологічна допомога.

За результатами проведеної роботи з’ясовано, що не дивлячись на різні вікові категорії, на кількість років служби та різноманітний світогляд кожен з поліцейських секторів реагування патрульної поліції готовий до набуття нових знань або зміцнення вже існуючих. Ці курси допомогли їм стати надійними побратимами, справжніми друзями та змінили почуття впевненості в тому, що саме від них залежить світле майбутнє держави.