Пенсійний фонд розпочав свою роботу в Гостомелі

4 роки тому Газета Гостомеля 0

Пенсійна реформа, яка розпочалася в березні 2017 року, вже зараз демонструє свої результати. Мова йде не тільки про перерахування пенсій, які в середньому по Гостомелю збільшились більш, ніж на 500 грн., а також і про надання якісних послуг мешканцям. Наприклад, реформування територіальних відділень Пенсійного фонду дозволила скоротити чисельність посад для керівництва, але водночас зберегти шатний персонал для обслуговування населення.

Це дозволило співробітникам Пенсійного фонду виїжджати на місця для роботи з населенням. З 17-го листопада у Центрі надання адміністративних послуг Гостомеля почав працювати спеціаліст Управління пенсійного фонду, який надає різноманітні консультації щодо обчислення страхового стажу та відповіді на інші питання, довідки по формі ОК-5. Прийом відвідувачів проводила головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ірпінського об’єднаного управління ПФ України Олександра Андруховець. В цей день на прийом прийшли майже двадцять мешканців.

«Наш досвід роботи на інших територіях говорить про те, що чисельність відвідувачів з кожним разом буде зростати, – підкреслила О.Андруховець, – Зрозуміло, що це дуже зручно для пенсіонерів, які тепер отримують послуги і консультації, не виїжджаючи з селища. Про те вони підтверджують в своїх розмовах».

Прийом буде проводитися щоп’ятниці: з 9.00 до 12.00