Дошкільний заклад «Веселка» підтримує селищний голова Юрій Прилипко

4 роки тому Газета Гостомеля 0

Постійна підтримка дошкільного навчального закладу №17 «Веселка» Гостомельським селищним головою Юрієм Іллічем Прилипком, дозволяє ДНЗ йти в ногу з часом. Кожен педагог постійно підвищує свій фаховий рівень, прагне втілити в життя нові підходи та методики виховання і навчання дошкільнят.

У ДНЗ навчається 360 вихованців. Відтепер тут милують око відремонтовані східці центрального входу, ремонт був профінансований Юрієм Іллічем.

ДНЗ «Веселка» не залишається осторонь від міських конкурсів, які проводяться серед дошкільних закладів, за що отримує високі нагороди. Крім цього селищний голова забезпечує транспортом юних артистів. За його підтримки було також профінансовано роботи з подачі теплопостачання.

На кожному святі, які проводяться в стінах закладу, Юрій Ілліч бажаний гість. Випуск дітей до школи – це перша сходинка в доросле життя. Традиційно випускники садочка отримують з рук селищного голови пам’ятні подарунки. З нетерпінням чекають малята день Святого Миколая, який приходить завжди із солодощами.

Ще раз висловлюємо щиру вдячність Гостомельському селищному голові за постійну підтримку. Ми всі розділяємо головні принципи життя – «Добро, як хліб, плекати і ростити, лиш для добра нам треба жити!»