Представники Гостомеля взяли участь в парламентських слуханнях

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Голова ГО «Молодіжний рух Гостомельської об’єднаної територіальної громади» Олександр Коваленко виступив з трибуни Верховної Ради України в рамках парламентських слухань на тему «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації», які відбулися 15 листопада.

У своєму виступі Олександр наголосив на тому, що завдяки технічному прогресу у світогляді людей відбуваються великі зміни і саме молодь, в цей час, є найбільш активною групою до  перетворень. На жаль, зараз має місце проблематика молодіжної політики на регіональному рівні. На молодіжні здобутки та питання Зараз мало звертають увагу. Є проблемі й у відсутності комунікації між владою та молодими людьми, про це, до речі, вказував у своїй доповіді й профільний міністр з питань молоді.

На думку Олександра, зараз час виводити молодь з об’єкта на суб’єкт молодіжної політики в державі. Час припинити сприймати молодіжну політику, як витратну, споживчу та залишкову.Молоді люди готові самі без сторонньої допомоги, вирішувати свої питання. Потрібна лише співпраця з боку владу.

Децентралізація, створення нових територіальних громад є гарним шансом, щоби молоді люди нарешті активно включилися в процесі розбудови країни знизу, на місцях. Шляхом щоденної роботи по оновленню наших міст та селищ.

В парламентських слуханнях з питань молодіжної політики 15 листопада, також взяв участь голова Київської міської та обласної федерації змішаних єдиноборств ММА України та організатор «Молодіжного руху територіальних громад» Д.В. Ільющенко.