У навчальних закладах Ірпінського регіону триває робота з роз’яснення правил безпеки

2 роки тому Газета Гостомеля 0

У питаннях безпеки не існує неважливих форм та методів спрямованих на отримання та поглиблення знань.

Розуміючи важливість тематики, педагогічні працівники постійно шукають нові підходи для кращого викладення навчального матеріалу до школярів. Проте, коли мова заходить про викладення матеріалу, що стосується питань пожежної та техногенної безпеки, вчителі залучають професіоналів. Саме так проводяться навчально-методичні зустрічі, що зараз тривають в рамках громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

У школах Ірпінського регіону час від часу проходять відкриті уроки під час яких школярі вивчають правила безпеки та знайомляться із професією рятувальника.

У всіх випадках співробітники ДСНС не лише оцінюють вправність обслуговуючого персоналу та правильність їхніх дій, вони також розповідають про пожежно-рятувальну техніку, яка є сьогодні на озброєнні у Служби порятунку та демонструють сучасне рятувальне спорядження.

Спілкуючись із учнями співробітники служби порятунку звертають увагу на дотримання правил безпечної поведінки – в школі, вдома, чи на прогулянці. Для кращого засвоєння інформації, учасникам роздаються інформативні листівки з правилами поведінки в натовпі та безпечної експлуатації приладів опалення.

Проведення подібних заходів мотивує школярів та підлітків дотримуватись елементарних правил безпеки, що в свою чергу допомагає запобігти виникненню надзвичайних подій за участю підростаючого покоління.