ВАСИЛЬ САЄНКО: ЗАВДЯКИ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯМ МИ ЗНАЧНО ПОЛІПШИЛИ БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Благоустрій завжди був «візиткою» міста, селища чи села перед гостями, а для самих мешканців створював соціальний комфорт проживання в ньому. Саме з того, який в ньому благоустрій, зелені насадження, який стан парків та скверів, в якому стані дороги, тротуари, як виглядають зупинки, фасади будинків, дитячих та спортивних майданчиків, як його освітлюють вночі, його санітарний стан тощо, складається враження про населений пункт, а в цілому про державу. Тож дуже приємно, що буквально за декілька останніх років значно поліпшився благоустрій селища Гостомель. Але, як сказав мій співрозмовник. перший заступник селищного голови Василь Саєнко, вдосконаленню не має меж.

Ми знаємо у своїй більшості комунальні підприємства працюють фактично за рахунок тих ресурсних можливостей, що були накопичені до початку 90-х років. Керівництво Гостомелької селищної ради  відійшло від подібної практики і з року в рік збільшує бюджетні витрати на комунальне обслуговування місцевих мешканців. Особливо це помітно останнім часом. Також окреслена уже найближча перспектива будівництва паркових територій та реконструкція доріг у селищі. Уже підготовлені  проекти, які потребують понад 10 мільйонів гривень для їх найближчого виконання. Це, безумовно, для селища досить значна сума, але керівництво селищної ради, при підтримці депутатського корпусу, не збираються зупинятися на досягнутому. Ще більші витрати будуть у перспективі виділенні на проекти, які у даний час перебувають на експертизі. Найкраще володіє цією темою  Василь Михайлович Саєнко. Тож слово першому заступнику селищного голови.

– У перспективі ми працюємо над реалізацією по виконанню робіт таких запланованих об’єктів, як спорудження парку відпочинку на площі Рекунова, капітальний ремонт доріг по вулицях Сонячна, Вишнева, Українська, частині Бучанського шосе та вулиці Свято-Покровська від річки Рокач до номера 129. А також капітальний ремонт тротуару по вулиці Яровій, будівництво дитячого спортивного майданчика по вулиці Проскурівська та завдяки співфінансуванню ІМР та Київської обладміністрації проведемо капітальний ремонт щодо покращення енергозбереження будівлі загальноосвітньої школи  13 із утепленням фасадів, даху, заміною вікон та опалення.

Від редакції: у подальшому перший заступник голови селищної ради Василь Саєнко розповість про проекти, які проходять експертизу по благоустрою та будівництву у селищі Гостомель.