Гостомельський склозавод: історія та сьогодення

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Давню історію має склозавод Гостомеля. Першу продукцію відвантажили в  1912 році.  Попри зміни історичних епох, скловиробники завжди тривали на висоті виробничу марку.
Починаючи з 2006 року підприємство носить назву «Ветропак Гостомельський склозавод» і входить до групи «Vetropak». Інші підприємства цього міжнародного холдінга розташовані у Швейцарії, Австрії, Хорватії, Словаччині та Чехії.

Три скловарні печі виробничих потужностей заводу виробляють продукцію для українських та світових брендів, зокрема таких як: SUN InBev, Carlsberg, Heineken,  Оболонь, Nemiroff, Хортиця, Henkell,  Bagrationi, Wine Man, Inkerman, Oreanda, Coca-Cola , Моршинська та ряд інших.
На підприємстві працюють висококваліфіковані працівники в розпорядженні яких, сучасні технології та обладнання виробництва.

Це дозволяє заводу перебувати в числі провідних українських виробників склотари для продуктів харчування та напоїв. Також, завод забезпечує значне число робочих місць для мешканців Гостомеля та навколишніх населених пунктів.