З КИЄВА ДО НЕМІШАЄВОГО ЗАПУСТЯТЬ МОДЕРНІЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ

3 роки тому Газета Гостомеля 0

Сотні мешканців Приірпіння працюють на підприємствах та в організаціях столиці.  З метою поліпшення транспортного сполучення між населеними пунктами не лише Києво-Святошинського, а й Бородянського районів, для мешканців, які користуються цією транспортною  гілкою, Укрзалізниця розпочала реалізацію пілотного проекту з налагодження залізничних перевезень довкола навколишніх міст. Спершу цей проект почне діяти в Київському вузлі. Про це  кореспонденту РІА “Пульс” повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За його словами, приміське залізничне сполучення між Києвом та Ірпенем, Бучею, Немішаєвим і Броварами буде здійснюватися модернізованими електропоїздами з інтервалом руху 20-25 хвилин. «Цей проект допоможе зробити трудову міграцію населення більш зручною і розвантажити автомобільні дороги», – зазначив Євген Кравцов.

Також Євген Кравцов нагадав про катастрофічний для Укрзалізниці рівень компенсацій за перевезення пільговиків у приміському сполученні. Так, із початку року Київська обладміністрація  компенсувала залізничникам за ці перевезення критично мало – у середньому близько 10%, а також чимало пасажирів ще їздять “зайцям”. Тож є надія, що із роботою в електричках провідників усі пасажири їздитимуть із квитками.