Юрій Прилипко відзвітував за два роки роботи на посаді

3 роки тому Газета Гостомеля 0

 

Звіт селищного голови відбувся у Гостомелі. 28 жовтня в культурно-оздоровчому комплексі  селища, присутні та засоби масової інформації могли послухати Юрія Прилипка з його баченням досягнень на посади голови селища за два роки.

Доповідач зупинився на тому, що попри ряд питань з фінансуванням, в селищі на багатьох вулицях було прокладено нове дорожне покриття, замінено вуличне освітлення, відремонтовано міст через річку. Зявилася нова алея  з памятником героям-чорнобильцям.

Надавалася підтримка школам та дитсадкам (вони перебувають на балансі органів влади у м. Ірпінь). Розпочато будівництво двох дитсадків та розроблена проектна документація нової школи.

Забудовні компанії тепер сплачують пайову участь на розвиток селища в реальному обсязі від масштабів будівництва.
За словами Ю. Прилипка, не обминули увагою й сферу культури та відпочинку. Так, відремонтовано будинок культури, очищене озеро та зявився пляж, періодично в Гостомелі проходять концертні виступи. Спортивні команди селища здобувають перемоги на всеукраїнському рівні.

В селищі невдовзі почне працювати нова дитяча амбулаторія.

Прийнято новий Генеральний план розвитку. Учасники бойових дій отримали земельні ділянки (дехто з них чекав на обіцяну державою землю понад тридцять років).

З залу задавали питання щодо роботи житлово-комунальної сфери. На жаль, ще багато роботи до часу коли стан будинків, зведених декілька десятків років тому, буде прийнятним для мешканців. Голова дав вказівки розібратися з кожного питання сфери ЖКГ, які були озвучені.

Стосовно майбутніх виборів, голова повідомив, що на жаль, до цього часу питання розглядає ЦВК. Попри бюрократичні перешкоди, вибори будуть призначені найближчим часом.

На завершення, Юрій Прилипко подякував присутнім і закликав гостомельчан долучатися до роботи на розвиток селища.