Конфлікт у Горенці: людей у двоповерховому бидинку загороджують парканами

3 роки тому Газета Гостомеля 0

До редакції «Газети Гостомеля» звернулися мешканці будинку у Горенці по вулиці Приозерна (колишня Радгоспна),3. Проблема в людей, які мешкають в 8 квартирах має кількарічну історію.

Двоповерховий будинок був збудований в 1967 році. Тоді були збудовані й прибудинкові приміщення. Квартири отримали працівники радгоспу  «Бучанський». Згодом, вони ж або їх діти й приватизували квартири.

Проблеми почалися, коли власник сусіднього будинку Влад Сатовський розпочав будівельні робиті зі спорудження нового котеджу. Паркан поставили буквально в притул до самого будинку №3.

А минулого тижня з’явився ще один залізобетонний паркан. Пан Владлен заявляє, що він законний власник земельної ділянки, яку він придбав після банкрутства правонаступника радгоспу СТОВ «Бучанське», і тому має право робити на своїй землі, все що він захоче.
І можна помітити, що він дійсно взагалі не зважає на оточуючих його людей. Бо працівники, які він найняв для будівельних робіт, порушують усі встановлені законом норми будівництва.

Дуже цікавим є й питання про те, як земля прибудинкової території та на якій розташовані прибудинкові споруди, потрапила у приватну власність. Певна річь, що тут не обійшлося без сільської ради Горенки. Тільки ось чомусь в сільраді кажуть, що вони все робили щоби не було конфлікту між Владом Сатовським  та мешканцями будинку. Але вийшло так, що багатий пан Сатовському все вдається в оформленні права власності, а мешканці будинку скоро будуть загородженні парканами та стінами з усіх боків.

Конфліктна ситуація розглядається в суді. Засідання за засіданням, а з нового тільке те, що паркани з’являються.

Редакція нашої газети готова вислухати та опублікувати альтернативну точку зору на ці події Влада Сатовського  та сільської ради Горенки.