Засідання 29-ої сесії Гостомельської селищної ради

4 роки тому Газета Гостомеля 0

 

19 жовтня відбулося засідання 29-ої сесії Гостомельської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Прилипка. На початку засідання представники середньої школи №13 подякували за матеріальну допомогу в умеблюванні шкільних класів.

Представник педколективу школи Наталія Германчук вручила подяки селищному голові Юрію Прилипку, секретарю ради Олені Кислиці, депутату Надії Дудник та бізнесмену Василю Фєєру.

Далі було схвалено рішення щодо змін до бюджету селища. Було виділено кошту на капітальний ремонт мосту через річку Рокач. Далі було прийнято рішення, яким на баланс УЖКГ «Гостомель» взято нові об’єкти газорозподільчої системи селища.

Після чого перейшли до земельних питань. Представник земельної комісії Надія Дудник поінформувала, що на цей час є земля селища площею 4 гектари, яку планується розподілити між людьми, які в той чи інший час брали участь в бойових діях.

Після дискусії яка виникла в процесі обговорення питання, депутати зійшлися на тому, що громада учасників бойових дій має сама визначитися з тим, хто в якій черговості отримає землю. Ділянки мають отримати й ті учасники бойових дій (Афганістан, Мозамбік та ін. країни), які стоять в черзі вже понад 30 років. Також увагою не можуть бути обділені учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та сім’ї загиблих на війні Олександра Старова та Ігоря Горбенка. Потрібно дотримуватися норм чинного законодавства та справедливого розподілу між усіма пільговими категоріями громадян.
За рішенням депутатського корпусу, це питання ще буде доопрацьоване та винесене на земельну комісію селищної ради. А остаточне голосування буде на другому засіданні 29-ої сесії, яка відбудеться 26 жовтня.