Віктор Ющенко відвідав Гостомель

3 роки тому Газета Гостомеля 0

19 жовтня до Гостомеля з робочою поїздкою приїхав відомий державний та політичний діяч, Президент України в 2005 – 2010 роках Віктор Ющенко.

Відбулася зустріч в робочому форматі з селищним головою Юрієм Прилипком, в.о. президента ДП «Антонов» Олександром  Кривоконем та Героєм України, льотчиком-випробовувачам Олександром Галуненком.

В ході зустрічі були обговорені ряд питань. Зокрема, перспективи подальшого функціонування аеропорту «Антонов». На думку Віктора Ющенка, аеропорт працює нині далеко не на повну потужність, є можливості для перетворення його на лоукост.

Також близьке розташування Гостомеля до столиці робить Гостомель привабливим для інвесторів. Є непогані можливості і для ведення агробізнесу та наявні ринки збуту сільгоспродукції у Києві.

Йшла мова й про реформу децентралізації. Було відзначено, що найближчим часом, Гостомельська об’єднана територіальна громада оформлена вже буде юридично, і в ній відбудуться вибори.

Віктор Ющенко відзначив позитивно нинішню роботу команди селищного голови Юрія Прилипка. А селищний голова у відповідь констатував, що капітальні зміни в селищі, започатковані не так давно, будуть тривати, і гостомельчани та гості будуть це бачить у конкретних справах щоденно.