Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг

4 роки тому Газета Гостомеля 0

12 жовтня громада та гості селища зібралися на урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг населенню Гостомельської селищної ради. Тепер завдяки ЦНАПу більш як 24 тисячі мешканців Гостомельської громади отримують доступ до 48 послуг, зокрема з реєстрації місця проживання, оформлення майнових прав, субсидій, землеустрою тощо.

Допомогу в ремонті, оснащенні меблями та сучасною офісною технікою було надано в рамках програми «U-LEAD» з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення». Сприяння також було надано Посольством Королівства Швеції. А посол Мартін Харгстрьом двічі відвідував Гостомель і цікавився підготовкою ЦНАПу до роботи.


А за два місяці до відкриття Центр почав працювати у тестовому режимі. Була проведена робота з інформування населення про особливості роботи ЦНАПу, права та обов’язки громадян.
Селищний голова Юрій Прилипко у своєму виступі подякував усім, хто причетний до створення Центру, і наголосив, що Гостомель отримав нову модель надання державою послуг, на принципах: швидко, прозоро, доступно і комфортно.


Заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Письменний та начальник управління КОДА з надання адмінпослуг населенню Олександр Кабанчук наголосили у своїх виступах, що це єдиний ЦНАП в країні, який відкритий в селищі, що не є адміністративним центром.
Керівник фази Програми «U-LEAD» Суссана Деланс відмітила згуртованість та дуже активну позицію Гостомельської громади.


Директор Центру Олексій Литвин подякував за допомогу у роботі, і запевнив, що його підлеглі з честю та професіоналізмом будуть виконувати покладені ним обов’язки. Були відзначені подяками, усі хто долучився до роботи по підготовці ЦНАПу.


Після того, як Юрій Прилипко та Олег Письменний розрізали святкову стрічку, присутніх провели на коротку екскурсію приміщенням ЦНАПу. Директор Олексій Литвин розповів присутнім про графік роботи персоналу, продемонстрував комп’ютерну техніку. 


Поряд з Центром облаштовано дитячий куточок. Наявна уся наочна інформація про роботу ЦНАПу.
Гостомель впевнено йде по шляху динамічного європейського розвитку. На часі створення Гостомельської об’єднанної громади.