Позачергове засідання 28-ої сесії Гостомельської селищної ради

4 роки тому Газета Гостомеля 0

10 жовтня відбулося позачергове засідання 28-ої сесії Гостомельської селищної ради. В порядку денному значилося три питання, проте розгляд їх по суті затягнувся на півтори години.

Першим питанням порядку денного стало питання присвоєння статусу почесних громадян Гостомеля. На цей раз високе звання отримали двоє героїчно загиблих на війні: Олександр Старов та Ігор Горбенко. Також, почесною громадянкою селища стала Лідія Осецька. Депутати оцінили 45 років педагогічної праці Лідії Трохимівни з багатьма поколіннями гостомельців.


Далі розглядалися питання земельних відносин. Зокрема, за поданням депутата Олени Чорної, була закріплена земельна ділянка за пам’яткою культури часів Другої Світової війни ДОТ. Також, депутати проголосували за виділення 6 соток землі для подальшого будівництва нового гостомельського відділку поліції по провулку Варшавський.


Далі мова йшла про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій. Зокрема, було піднято питання про отримання землі родинами загиблих воїнів Олександра Старова та Ігоря Горбенка. З трибуни виступили мама одного з героїв Раїса Старова. Прізвища цих родин чомусь зникли зі списку черги. Також, понад тридцять років без руху в черзі на отримання ділянок стоять учасники бойових дій в Афганістані та ліквідатори Чорнобильської аварії. Такий стан справ потребує змін. Депутати зійшлися на тому, що це питання має бути вирішення прозоро і в порядку черги. Усі хто заслужив, мають землю отримати.


На сесії були присутні багато представників громади та засобів масової інформації. Така громадська увага та контроль позитивно сприятимуть роботі селищній раді у вирішення довгострокових та поточних питань селища.