ГОСТОМЕЛЬ – ЧАЙНИЙ БРЕНД УКРАЇНИ

4 роки тому Газета Гостомеля 0

У Гостомелі вже другий рік успішно працює фабрика по виробництву чаю. За цей час на підприємстві було вироблено близько двох тисяч тонн пахучого напою.
Це, як ви бачите із світлин, найсучасніше виробництво, подібних яких на Київщині можна на пальцях перерахувати.

У фабрику та склад площею 9 тисяч кв.м компанія інвестувала 8,3 млн. євро. Виробництво відкрили у рекордні терміни – 9 місяців з моменту вибору належного майданчика до офіційного запуску.
На підприємстві працює понад сотня наших земляків, тут панує належний інвестиційний клімат. Свої обіцянки рада директорів концерну на чолі з його головою Полом Полманом, який, до речі, із захопленням відгукується про гостинний та мальовничий Гостомель, виконує. На підприємстві виготовляють чай торгівельних марок Lipton, Brooke Bond и «Бесіда».

«Власне чайне виробництво під Києвом – знаковий етап у діяльності компанії у країні. Ми змогли значно спростити систему поставок, скоротити залежність нашого бізнесу від імпорту, а в майбутньому посилити експортний потенціал України, – зазначив у нашій розмові генеральний директор представництва Unilever в Україні Василь Бовдилов. – На фабриці налагоджено безвідходне виробництво. Чайна сировина для виготовлення смачного напою до Гостомеля надходить із різних куточків світу, зокрема з плантацій в Кенії, Шрі-Ланки, Індії, Аргентини, Індонезії, Вьєтнаму…».