Ірпінь відсвяткував своє День народження

3 роки тому Газета Гостомеля 0

30 вересня на центральній площі Ірпеня відбулися урочистості з нагоди Дня міста.
Атмосфера радості, святковості та душевності панувала на святі. У гостей та жителів був феєричний настрій, незважаючи на холодну осінню погоду.

Було відкрито п’ятий за останні три роки оновлений парк, цього разу – на території Будинку творчості письменників «Ірпінь». Ця подія зібрала очільників, жителів, почесних гостей міста, а також членів Національної спілки письменників України, які приїхали на власні очі побачити реконструкцію свого парку.
Також Ірпінь занурився у феєрію краси та естетики вбрання.


У місті відбувся “Irpin fashion” 2017 до Дня народження Ірпеня – конкурс, в якому мешканці та гості міста мали можливість презентувати свій стильний зовнішній образ, продефілювати та прийняти участь у конкурсних номінаціях: “ДИТЯЧА МАГІЯ”.


Під ЖД мостом проходили унікальні змагання з собачого бігу, які організував Національний клуб північних собак при підтримці міської Ради. 


Було нагороджено людей, яким міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Ірпеня».
Для дітей були дитячі забави (аквагрим, аніматори, фотозона).


Далі за традицією була яскрава концертна програма з нагоди Дня міста, а саме виступ зіркових гостей: гурт «Друга ріка», Ольга Цибульська, Кирило Каплуновський, Іван Пилипець, а також гуртів «The DOOX», «Stringy».


По закінченню свята було неймовірне фаєр-шоу, а також масовий запуск гелієвих кульок.
У Ірпені живуть чудові люди, тут неймовірно красиві парки, добрі люди та панує затишок.