Гостомель був представлений на Дні Київщини в Ірпені

5 років тому Газета Гостомеля 0

У неділю, 24 вересня, в м. Ірпінь відбувся обласний урочистий захід під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана з нагоди святкування 85 – річниці утворення Київської області «Благословенна Київська земля».
Київщина – мальовничий край з віковими історичними й культурними надбаннями, неповторними краєвидами, талановитими людьми. Київщина в різні роки була центром важливих історичних подій, саме вона стала колискою для багатьох поколінь геніальних, відомих світові особистостей.
Для гостей свята працювало наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення представив досягнення свого краю. Яскравість та різнобарвність – це ключові слова, якими можна охарактеризувати дане дійство.
Також відбувся святковий концерт за участі аматорських колективів, учасників Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України», які «запалили» публіку. Було багато розваг для дітей, як наслідок цього – щастя літало у повітрі.
У День Київщини в Ірпені відкрили комплекс спортивних майданчиків у школі №3. Символічну стрічку відкриття розв’язали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Відкриття комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садочок) «Колібрі» – це вагомий крок у житті міста. Садочок вирізняється своєю сучасністю та багатогранністю. Діткам там точно сподобається.
Завітала на свято Народна артистка України Тіна Кароль, яка своєю харизмою та неймовірними піснями додала атмосферності та затишку вечора.
По закінченню заходу для гостей та жителів міста був святковий феєрверк.
Ювілей Київщини запам`ятається усім надовго.