В Гостомелі відбулися збори обласної федерації єдиноборств

3 роки тому Газета Гостомеля 0

23 вересня в приміщенні селищного будинку культури Гостомеля зібралася на загальні збори Київська обласна федерація змішаних єдиноборств України. В порядку денному були робочі питанні щодо подальших планів роботи та розширення діяльності федерації. 
Як зазначив президент обласної федерації Дмитро Ілющенко, на теперішній час федерація має узгодження з Міністерством освіти щодо надання шкільних спортзалів та стадіонів для тренування дітей, і по багатьом школам Київщини ведеться активна робота з дітьми. Багато з них, вже стали призерами та чемпіонами в змаганнях з різного виду єдиноборств.
Гірше стан справ там, де спортивні клуби мають самостійно шукати приміщення для тренувань. Питання виникають у фінансуванні оренди таких приміщень. Місцева влада покищо,не завжди готова сприяти тренерам у пошуку місць для занять з вихованцями.
На жаль, лишається відкритим питанням стосовно вирішення соціальних питань для тренерів. Корисним було б надання житла для талановитих тренерів щоби вони мали кращі стимули лишатись працювати з вихованцями в тому чи іншому місці або селищі.
Присутні також обговорили питання фінансування поїздок спортсменів на змагання, в тому числі й закордон. Поза увагою не лишилася співпраця між спортивними клубами області, обмін досвідом, проведення тренерських та суддівських семінарів.
Гостомель не випадково був обраний місцем проведення цієї зустрічі. В селищі давно діють спортивні клуби, які вже встигли здобути широке визнання успіхами багатьох своїх вихованців. Як приклад можна назвати спортивний клуб «Спарта» під керівництвом Сурена Саргсяна та «Рубікон», де наставником юних талантів працює Олег Сапоненко. Олег у своєму виступі на зборах розповів про свій клуб, зазначив що «Рубікон» готовий приймати на тренування нових дітей. Хоча є питання щодо оплати оренди приміщення та поїздок на тренування.
На зборах слово мав селищний голова Гостомель Юрій Прилипко, який запевнив учасників що надавав і продовжить надавати всебічну підтримку спортивним командам. За його словами така активність федерації в справі розвитку спорту заслуговує й на підтримку з боку програм підтримки державою, як на загальнодержавному, так і на місцевому рівні. Також, Юрій Прилипко зазначив, що бачить необхідність і перспективу для будівництва в Гостомелі молодіжного спортивного центру.
Федерація єдиноборств в Київський області готова працювати для підтримки належного фізичного розвитку молоді, паралельно працюючи і над духовним напрямком. Такий висновок сьогоднішніх зборів акт
иву федерації в Гостомелі.