Горенка відсвяткувала День села

3 роки тому Газета Гостомеля 0

21 вересня у селі Горенка його жителі та багаточисельні гості відзначили традиційне свято – День села. Історія Горенки сягає давніх часів. Перші згадки про село з’явилися ще в другій половині ХVІІІ сторіччя. Сьогодні – це мальовничий населений пункт, у якому проживає понад пять тисяч місцевих жителів.

Дійство відбулося біля приміщення сільської ради. Святкова програма була цікавою та насиченою. Різнобарвні костюми артистів, пісні, які брали за душу та запальні танці, – це все спостерігалося гостями на святі. Було багато дітей, для яких також була організована розважальна програма. Найбільш вражаючим дійством для дівчаток та хлопчиків було шоу мильних бульбашок.

На заході були присутні голова Києво-Святошинської державної районної адміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов та голова Гостомельської селищної ради Юрій Прилипко. Разом із ним привітали жителів Горенки із святом депутати та працівники Гостомельської селищної ради.

Юрій Прилипко у своєму виступі привітав громаду з Днем села, побажав їм процвітання, міцного здоров’я та економічного розвитку. Подарував картину, яка є символом відкритих дверей у гостомельську громаду, адже разом легше долати труднощі та розвиватися. Як майбутніх жителів гостомельської об`єднаної громади Юрій Прилипко запросив жителів села Горенка на святкування селища Гостомель, яке відбудеться 14 жовтня.