27-а сесія

3 роки тому Газета Гостомеля 0

Сьогодні, 21 вересня, відбулася двадцять сьома сесія сьомого скликання Гостомельської селищної ради. Її відкрив голова місцевої громади Юрій Прилипко. На початку сесії депутати вшанували хвилиною мовчання загиблого на війні жителя Гостомеля, героя АТО Олександра Старова.

На розгляд зібрання було винесено низку питань, які мають важливе значення для життєдіяльності селища. Народні обранці внесли зміни до бюджету селищної ради, а також розглянули питання про виділення матеріальної допомоги громадянам Гостомеля, про проведення звітів депутатів селищної ради, внесли зміни про створення відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету селищної ради, про розгляд протоколів постійних депутатських комісій, звернень та заяв.

Було відхилено розгляд питання про врегулювання земельних відносин, оскільки більшість із них через відсутність форуму не були розглянуті на засіданні профілюючої депутатської комісії.
А розпочали депутати розгляд питань на сесії з різного. До народних обранців з проханням допомогти звернулися мешканці гуртожитку, що знаходиться на вулиці Свято-Покровській.

Приміщення перебуває у аварійному стані, відключене від газопостачання, уже втретє змінює господаря. Молоді сімї разом із дітьми стали заручниками фінансових оборудок. Депутати селищної ради порадили присутнім на сесії мешканцям гуртожитку звернутися із позовом до суду, а голова гостомельської громади Юрій Прилипко у опалювальний сезон пообіцяв посприяти із газопостачанням будинку та вирішенні інших побутових питань.

У вищезгаданих розглянутих питаннях на сесії варто відзначити, що своїм рішенням на двадцять сьомій сесії депутати збільшили фінансування культурних та спортивних закладів, було заслухано звіт Василя Сасико про будівництво дитячих садочків, асфальтування та капітальний ремонт вулиць, наголошено на обов’язковому звіті депутатів перед своїми виборцями.

Також було проінформовано, що 14 жовтня відбудеться традиційний День селища Гостомель. Цього дня зранку до вечора у Будинку культури та інших місцях заплановано чимало культурно-спортивних заходів. Буде встановлено рекорд України, а хедлайнером програми стане виступ славнозвісної співачки, народної артистки України Руслани.

На закінчення сесії голова селищної ради Юрій Прилипко проінформував присутніх про те, що уже підготовленні всі правові акти щодо створення об’єднаної територіальної громади із центром у селищі Гостомель. Є сподівання, що у грудні цього року відбудуться вибори голови та депутатів до Гостомельської об’єднаної громади.